Monday, July 14, 2008

هيچ بازار نديده‌ست چنين كالايی - دويست و پنجاه‌وشش

اگر سگ‌های راهنما نباشند، «گربه‌های راهنما» هيچ معلوم نيست نابينايان را به كجاها كه نبرند: كانون سگ‌های راهنما در آفريقای جنوبی با انتشار اين آگهی، ضمن اشاره‌ای مفرح به قابليت‌های سگ‌‌ها در اين كار، با اعلام نشانی سايت‌اش، كمك مالی هم درخواست می‌كند.

3 comments:

آذین said...

http://pixdaus.com/single.php?id=62322
یاد دزد دوچرخه شما افتادم

web3b said...

دوست عزیز سلام!
1- همه ی صفحات وبلاگ شما را برای یافتن مشخصات تان جستجو کردم، مشخصاتی که در وبلاگتان و فرندفید موجود بود، استخراج کردم. اما بسیاری از مشخصاتی که برای شمارشگرِ وبلاگستان ضروری است نیافتم.
2- وب 3 برای تکمیل و توسعه ی «شمارشگرهای وبلاگستان» نیاز به مشخصات شما دارد، لطفا به این صفحه بروید و مشخصات خود را ارسال کنید. تا جایی که امکان دارد مشخصات اینترنتی (الف) را بصورت کامل ثبت و ارسال کنید. بویژه جیمیل، یاهو و شماره ی سایت هو * در این مرحله بسیار مهم هستند. اگر سایتمتر * را هم قرار دهید که بسیار لطف میکنید.
3- چنانچه مایل نیسیتید نمایشگرِ سایت هو یا سایتمتر را در وبلاگتان قرار دهید میتوانید کدهای مربوط به نمایشِ آیکن را حذف کرده و بقیه ی کدها را در وبلاگتان قرار دهید یا از آیکنِ کوچکِ آنها استفاده کنید یا سایز آنرا آنقدر کوچک کنید که قابل رویت نباشد. این گونه آمارها را خواهیم داشت، اما نمایشگرِ سایتِ هو در وبلاگتان به نمایش در نخواهد آمد.
4- لطفا web3beta@gmail.com و yourimstatus@gmail.com را در جی تالک خود ادد (اضافه) کنید. (بسیار مهم)
5- اگر وب 3 را در فرندفید و تویتر دنبال نمیکنید ترجیحا دنبال کنید تا دسترسی به اطلاعات شما و همچنین ارتباط با شما راحت تر امکان پذیر باشد
6- ارسال مشخصات تنها چند دقیقه از وقت شما را میگیرد. بی صبرانه منتظر دریافت مشخصات شما هستم. تشکر از لطف و همکاری شما

محسن said...

یعنی خبریس شده که من از آن بی اطلاعم!؟
این غیبت بی خبر شما کمی نگرانم کرده

 
Free counter and web stats